Oferta terenów inwestycyjnych przy ul. Andersa na Targach INNOFORM®

W dniach 3-5 marca br. uczestniczymy w 4. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego  INNOFORM®  w Bydgoszczy. Na stoisku Województwa Kujawsko-Pomorskiego i TARR S.A. promujemy ofertę terenów inwestycyjnych przy ul. Andersa w Toruniu wśród przedstawicieli firm z branży narzędziowo–przetwórczej.

Tegoroczne targi INNOFORM® to kolejna edycja wydarzenia dedykowanego głównie przedstawicielom firm przemysłu narzędziowo-przetwórczego, ale i znakomita okazja do nawiązania kontaktów biznesowym. Jest to też miejsce bezpośredniej wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy producentami, dystrybutorami i naukowcami, a także profesjonalistami wykorzystującymi zaawansowane technologie.

Uczestnikami targów są właściciele, kadra zarządzająca, przedstawiciele dużych firm oraz sektora MŚP zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferta targów skierowana jest do  wszystkich gałęzi przemysłu, w tym: metalowego, maszynowego, elektronicznego i elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, AGD, spożywczego, medycznego, chemicznego, farmaceutycznego oraz opakowaniowego.

Targi rok rocznie cieszą się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców zainteresowanych rozszerzaniem działalności, często związanym z rozbudową firm, dlatego też nie mogło tam zabraknąć oferty terenów inwestycyjnych Toruń/Andersa przeznaczonych pod zabudowę usługowo-produkcyjną i magazynową. 

Targom towarzyszą:  konferencje, wystawy, oraz giełda kooperacyjna.

Zapraszamy na stoisko Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Inne aktualności