Nowi lokatorzy na terenach inwestycyjnych Toruń/Andersa

W dniu 16.01.2020 r. odbyły się kolejne licytacje działek przy ul. Gen. Andersa w Toruniu. W ich wyniku trzy nowe firmy nabyły teren pod inwestycje w nowej części Toruńskiego Parku Technologicznego na toruńskim lewobrzeżu.

Tereny inwestycyjne przy ul. Gen. Andersa w Toruniu to 33 wydzielone działki o łącznej powierzchni 16,83 ha, przygotowane pod prowadzenie działalności gospodarczej o różnym profilu. Inwestorzy mogą zagospodarować zakupiony teren m.in. obiektami usługowo-produkcyjnymi czy magazynowymi.

W drugiej połowie 2019 r. właścicieli znalazły cztery działki. Symboliczne statuetki zostały wręczone przedstawicielom firm podczas konferencji „Wsparcie nowoczesnego biznesu MŚP”, o której mogliście przeczytać tutaj. Teraz kolejne cztery zostały wykupione przez dwie firmy z Torunia – SEMPRE SP. Z O.O. SP.K. i CON-GRAPH POLSKA SP. Z O.O., a także przez firmę z Łysomic – PH MAGNA Tomasz Stępień.

Po dokonaniu niezbędnych formalności i przekazaniu aktów notarialnych nowi lokatorzy będą mogli rozpocząć prace na zakupionych działkach. Mamy nadzieję, że już za kilka miesięcy będziemy mogli pokazać Wam pierwsze efekty tych prac!

Naszym inwestorom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów związanych z realizacją tej, jak i kolejnych inwestycji! Cieszymy się na nadchodzącą współpracę i nie możemy się doczekać jej efektów.    

Poniżej możecie obejrzeć kilka zdjęć z licytacji.

Inne aktualności