Forum Rynku Nieruchomości – kolejna okazja do prezentacji oferty terenów inwestycyjnych przy ul. Andersa w Toruniu

Forum Rynku Nieruchomości to coroczne święto branży nieruchomości komercyjnych i  mieszkaniowych. Wydarzenie gromadzi blisko 600 osób decyzyjnych (prezesów, dyrektorów i managerów wyższego szczebla) reprezentujących m.in. firmy związane z produktami i usługami dla sektora nieruchomości, generalnych wykonawców, podwykonawców, architektów i projektantów, agencje, doradców, sektor publiczny, banki i instytucje finansowe.

W tegorocznym wydarzeniu, które odbyło w dniach 10-11 czerwca wzięła udział Toruńska Agencja Rozwoju Regionalna S.A. Podczas dwudniowej imprezy zorganizowanej w Sheraton Sopot Hotel, na stoisku promowane były tereny inwestycyjne Toruń/Andersa,  prezentowane możliwości realizacji inwestycji oraz korzyści z zainwestowania w jedną z 33 działek  przygotowanych dla przedsiębiorców.

W ramach Forum odbyły się konferencje, podczas których poruszono zagadnienia dotyczące nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych, w szczególności trendy, możliwe scenariusze rozwoju rynku, realne rozwiązania i wyzwania dla branży.

Udział Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Forum był dobrą okazją do promocji jej oferty inwestycyjnej i potencjału gospodarczego województwa kujawsko-pomorskiego wśród zgromadzonych uczestników imprezy.


Inne aktualności